Anna Baldzińska

Tel: +48 606250804 (proszę o sms)
E-mail: anna.baldzinska@gmail.com
https://annabaldzinska.wordpress.com/

 

[unex_ce_button id="content_9qq89y9xf,column_content_87xx2jrzq" button_text_color="#000000" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="full_width" button_alignment="left" button_text_spacing="0px" button_bg_color="#c5ab78" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="#000000" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="0px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="anna.baldzinska@gmail.com" button_link_type="email" button_link_target="_blank" has_container="" in_column="1"]Skontaktuj się[/ce_button]

Psychoterapeutka

  • Psycholog, psychoterapeutka, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenia INTRA.
  • Ukończyła studia psychologiczne ze specjalnością psychologii klinicznej. Posiada Dyplom ukończenia Szkoły Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA (nurt humanistyczny). Odbywała również szkolenia w nurcie systemowym, egzystencjalnym, behawioralno poznawczym i psychoanalitycznym.
  • Prowadzi konsultacje, porady psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży.
  • Specjalizuje się w poszukiwaniu wraz z Pacjentem źródeł Jego cierpienia oraz w odnajdywaniu Jego zasobów koniecznych do zaistnienia zmiany.
  • Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie, w Medicenter, w Ośrodku i Fundacji „Drabina”, „Q Zmianom” oraz w Domu Pomocy Społecznej, gdzie pracowała z osobami terminalnie chorymi oraz w kryzysie wieku.
  • Integruje podejścia terapeutyczne dostosowując metodę pracy do problemu, objawów i uwarunkowań osobowościowych i społecznych pacjenta.
  • Obecnie prowadzi praktykę kliniczną w Ośrodku GabineTY, jak rownież prowadzi terapię on- line.